Saunas.lv - Магазин Jūsu grozā: 0 preces, summa 0,00 Ls
Saunas.lv - Поиск
Pirts piederumu veikals
Elektriskās pirts krāsnis Malkas pirts krāsnis Tvaika ģeneratori Grīdas apsildes sistēma Infrasarkanās kabīnes Infrasarkano staru starotāji Gaismas terapija Krāsu terapija Būvmateriāli Stikla durvis Pirts akmeņi Pirts apgaismojums Pirts un saunas aksesuāri Solārijs
Saunas.lv draugi
Saunas.lv - NanoHeat
Reklāma

Saunas durvis

"Andres" saunas durvis un iekšdurvis pilnībā atbilst visām drošības prasībām. Durvju vērtne ir izgatavota no rūdīta, termiski apstrādāta 8mm bieza stikla, kurš ir piecas reizes izturīgāks par tādā paša biezuma parastu stiklu un saplīstot nerada asas, dzīvībai bīstamas lauskas. Durvju koka kārba ir izgatavota no līmēta lapu koka bez zaru vietām. Šāda durvju kārba nedeformējas no lielām temperatūras svārstībām, uz kārbas virsmas neizdalās sveķi.

Andres Classic Bronze, ar Comfort rokturi
108.00 - 121.61 Ls

Andres Classic Bronze saunas un pirts durvis ir izgatavotas no matēta, termiski rūdīta, necaurspīdīga bronzas krāsas stikla, aprīkotas ar Comfort rokturi. Ir pieejami dažādi durvju izmēri. Durvis tiek komplektētas ar augstas kvalitātes furnitūru (enģes, slēdzenes un rokturi).

Andres Classic Bronze
105.45 - 119.05 Ls

Andres Classic Bronze saunas un pirts durvis ir izgatavotas no matēta, termiski rūdīta, necaurspīdīga bronzas krāsas stikla. Ir pieejami dažādi durvju izmēri. Durvis tiek komplektētas ar augstas kvalitātes furnitūru (enģes, slēdzenes un rokturi).

Andres Bronze
104.24 - 127.31 Ls

Andres Bronze saunas un pirts durvis ir izgatavotas no matēta, termiski rūdīta, caurspīdīga bronzas krāsas stikla. Ir pieejami dažādi durvju izmēri. Durvis tiek komplektētas ar augstas kvalitātes furnitūru (enģes, slēdzenes un rokturi).

Andres Bronze SDD-5
149.16 - 195.79 Ls

Andres Bronze SDD-5 saunas un pirts durvis ir izgatavotas no termiski rūdīta, caurspīdīga stikla ar zīmējumu. Ir pieejami dažādi durvju izmēri. Durvis tiek komplektētas ar augstas kvalitātes furnitūru (enģes, slēdzenes un rokturi).

Andres Premium Bronze/Grey
190.01 - 207.26 Ls

Andres Premium Bronze/Grey saunas un pirts durvis ir izgatavotas no matēta, termiski rūdīta, caurspīdīga pelēka-bronzas krāsas stikla. Ir pieejami dažādi durvju izmēri. Durvis tiek komplektētas ar augstas kvalitātes furnitūru (enģes, slēdzenes un rokturi).

Andres Premium
190.01 - 207.26 Ls

Andres Premium saunas un pirts durvis ir izgatavotas no matēta, termiski rūdīta, caurspīdīga stikla. Ir pieejami dažādi durvju izmēri. Durvis tiek komplektētas ar augstas kvalitātes furnitūru (enģes, slēdzenes un rokturi).